Протягом цього опалювального сезону «Львівтеплоенерго» вдалося зменшити витоків у теплових мережах на 5%. Іншими словами, підприємству вдалося зекономити понад 2,48 млн грн., повідомив під час брифінгу заступник директора ЛМКП «Львівтеплоенерго» Володимир Штейбарт.
За його словами, це вдалося зробити завдяки нормальній ремонтній кампанії, яка проводилась минулого року. «Ми наперед визначили найбільш проблемні ділянки тепломереж у Львові. Відтак, торік вдалося замінити 15 км тепломереж, що дало суттєвий результат у зменшенні витоків мережної води і, відповідно, коштів. Вдалося зекономити понад 2,48 млн, які ми реінвестуємо у заміну мереж. А 2008 році нам вдалося зменшити витоків на 300-400 тис грн. А ви ж розумієте, що мережна вода це не просто вода, це хімічно підготовлена і підігріта вода і, коли � �дуть страшні витоки, то відповідно ми втрачаємо за 1 куб. 15,3 грн.», — розповів Володимир Штейбарт.
Також він повідомив, що цього року підприємство має замінити ще приблизно 20% теплових мереж, а це 440 км теплових труб. «20% в основному складають труби великого діаметру. Відповідно, якщо труба великого діаметру, то це великі кошти. До прикладу, на вул. Кавалерідзе ціна 1 куб.м. труби 700-го діаметру попередньо ізольованої складає 6 тис грн., а там треба замінити 480 метрів, що складає 5 млн грн.», — зазначив заступник директор «Львівтеплоенерго».
Окрім вул. Кавалерідзе на Сихові, де лише на початку опалювального сезону сталося кілька поривів, ще чотири пориви у цей сезон було на вул. Героїв Крут. Найслабшими тепломережами також є мережа на вул. Стрийській біля видавництва «Вільна Україна» та мережа від котельні "Кінескопу" по вул. Вулецькій.
Відтак, за словами В.Штейбарта, ці проблемні ділянки нанесені на спеціально створену карту поривів, на основі якої складено інвестиційну програму на 110 млн грн. «Окрім названих вище найбільш проблемних тепломереж, на карту наносять й інші проблемні ділянки, а їх у Львові чимало. Звичайно, що ці кошти ми плануємо реалізовувати влітку, після закінчення опалювального сезону, але окрім того, їх ще потрібно отримати. Бо ми маємо лише 10-15 млн грн. своїх коштів, а решту ми будемо просити у міста та держави», — розповів В.Штейбарт.
Джерело: portal.lviv.ua
Комментариев нет:
Отправить комментарий