суббота, 7 февраля 2009 г.

Приходьте на Друге Міське Свято Пампуха, що відбудеться 25 січня

    Українські «пампухи» та «пампушки», польські «пончки», російські «пончики», єврейські «гати», американські «донатси»… такі схожі та водночас такі різні. Саме для того, щоб ознайомитись з традиціями випікання такої звиклої страви, історією її походження та просто гарно провести час, слухаючи Ігора Богдана, Павла Табакова, хор «Гомін», оркестр «Галицькі сурми» та пізнаючи традиції і національні рецепти етнічних товариств — приходьте на Друге Міське Свято Пампуха, що відбудеться 25 січня. Відкриття цього свята пройд е на площі перед Оперним театром о 12 годині і триватиме до 16.00, а саме дійство з розіграшем лотереї, фінальною частиною конкурсів, святковим концертом та безліччю сюрпризів та святковою кухнею відбудеться в Музеї народної архітектури та побуту (Шевченківському гаю). Вхід платний — 15 грн, діти — 5 грн. Зібрані кошти будуть витрачені на ремонт та реставрацію памя’ток Музею народної архітектури та побуту.

Джерело: kultura.lviv.ua

Здесь можно оставить свои комментарии.

Комментариев нет: