9 лютого стартує всеукраїнський тур вінницького гурту Тверезість і Культура. Протягом лютого-березня музиканти планують об’їхати мало не всю Україну та заграти свою нову програму.
Це вже наш другий тур, — розповідає Віктор Бронюк, лідер гурту ТіК. — Минулого року якраз в цей час ми їздили з туром Байки про оленів. Цього року плануємо об’їздити близько 40 міст України та 10 тисяч кілометрів. Для тиХого ми навіть підготували нові костюми.
А щоб двомісячні гастролі пройшли успішно, 4 лютого учасники Тверезості і Культури вирішили влаштувати відправний міні-концерт у київському клубі Route 66. На вході у клуб гостей пригощали вінницьким самогоном, зробленим татом головного оленя Віті Бронюка. А в якості закуски були канапки з вінницьким салом. Цікавимось у Віті, скільки ж він може випити татового напою.
З дитинства батьки не забороняли мені ні курити, ні вживати алкоголь, — пояснює Бронюк. — Але за все життя я не викурив жодної цигарки і не спився. Іноді можу випити 50 грамів вина, чи літр горілки. Але було таке, що з кумом 3-літрову банку на двох випили.
Щодо туру, то ТіКи кажуть, що усі, хто прийдуть на майже двогодинний концерт, зможуть почути їхній весільний панк з елементами еротики. Саме так вони охрестили свій музичний стиль.
На щастя, до нас на концерти не ходять гопніки, люди в спортивних костюмах, чи любителі шансону, — продовжує Віктор. — А приходить інтелігенція, думаюча молодь, вчителі, депутати, бізнесмени. Ми граємо інтелектуальні, філософські пісні.
Свої філософські пісні ТіК заграв і для столичних журналістів. Зокрема, прозвучали Олені, Дівочка-синєглазочка, Баби. Не обійшлось і без славнозвісної тиХої пісні. Сюрпризом стала композиція Ще не вмерла Україна. А прапорщик Шамрай ногою зіграв соло на тромбоні.
Пісню ЩЕ НВУ ми написали ще років три тому, — пригадує Бронюк. — Але не було підходящої ситуації, коли її можна було б заспівати. А от зараз з такою обстановкою в країні, політичним цирком та кризою — саме час.
Відомі колеги не оминули презентації тиХого туру. Зокрема, у Route 66 прийшов продюсер та телеведучий Ігор Пелих, який позавчора святкував свій День народження. Разом з сином вони підспівували та підтанцьовували тіківцям. Співачка Лама, Таршис та брати Большиє також не пропустили такої гулянки.
Найголовніше — це те, що коли всі лякаються (організатори концертів, музиканти), виграють ті, хто щось робить, — каже Пелих. — Треба бути мобільнішими і, головне, — першими. І ТіК це робить. Я буду тримати за хлопців кулаки і впевнений, що вони зберуть повні зали. Слухачі отримають позитивні емоції, а хлопці покажуть себе і отримають те, що хочуть, коли в країні передінфарктний стан.
Джерело: sumno.com
Комментариев нет:
Отправить комментарий