среда, 18 апреля 2012 г.

21/04 OutCry в «Майдані»

21 квітня запрошуємо в пивний клуб «Майдан» на рок-вечорниці з луцьким гуртом OutCry.  Багато крутих рок-хітів минулих десятиріч будуть цього разу творити дива з тими, хто любить драйв та шалену «живу» енергію.

Розпочнемо о 21:00.

Здесь можно оставить свои комментарии.

Комментариев нет: