среда, 18 апреля 2012 г.

Ощипка повезли на оглядини до Мюнхена

Вадим Болохан та Ігор Ощипко наразі не можуть допомогти своїй команді через травми.  Про це пише Інформаційний центр ФК «Карпати».

За даними інформцентру, українець травмувався на початку гри проти «Олександрії», а молдованин – наприкінці поєдинку проти «Металурга». 
Днями Вадим перебував на консультації в лікарів клініки Лінько. Наразі він лікуватиметься у Львові. Щодо Ігоря Ощипка, то він полетів на консультацію до Мюнхена. Залежно від висновку німецьких спеціалістів, буде відоме подальше лікування лівого захисника.

Джерело: portal.lviv.ua

Здесь можно оставить свои комментарии.

Комментариев нет: