суббота, 31 января 2009 г.

Загалом, це може вбити кого завгодно

Загалом, це може вбити кого завгодно

Напади злої дотепності спіткають часом кожного з нас. Тому я одразу прошу не приймати це близько до серця. Тим більше, причину правєдного гніву не назвеш актуальною — вона існує от уже як кілька років, і всі ці кілька років я мрію про це висловитися. Про те, що може нас вбити, а якщо чесно — то не лише може, а й вбиває потрошку. Щодня.

Про гурт С.К.А.Й я дізналася в старі добрі часи, коли їздила на метро. Старі добрі часи минули, в гурту С.К.А.Й. стало більше, аніж одна пісня, яку крутили на станції Палац Спорту, але я продовжую регулярно замислюватися про речі, які здатні мене вбити, завдяки все тому ж їхньому трекові. Треба зазначити, в Топ-30 цих речей пісня Тебе це може вбити впевнено зберігає свою позицію, відколи я її почула вперше. І зараз я вам розповім, чому так.

Трек Тебе це може вбити заробив серед молоді імідж романтичної балади. Під нього підлітки на концерті кидаються цілуватися з ким доведеться і дістають мобільні телефони та запальнички, щоби долучитися до атмосферності пісні своїм вогником. Якщо забити цей текст в Гугл, то можна натрапити на форуми, де молоді закохані пишуть — ах, це наша пісня! П’яні студенти Могилянки співають її під гітару на Контрактовій площі. Нарешті, люди, яким вже добряче за двадцять, відкрито говорять — я слухаю С.К.А.Й., мене пре їхня філософія!

Мене ж пересмикує щоразу, коли я натрапляю на цю пісню на радіо, чи коли її крутять в кафе, або в когось в гостях трапляється мені вона на музичному каналі. І пересмикує ще сильніше від того, що чую я її часто, і значить — вона популярна, слухачі люблять її і хочуть її чути.

І от про що хоче чути наша просунута неформальна молодь, цвіт нації і бла-бла-бла:

У тобі так багато сторін (прикладна геометрія, очевидно, цікавить хлопчину)

Я просто не розумію, я просто хочу спитати тебе (…цікавить, але дається йому непросто)

чому ти настільки красива! (Ще б, так багато сторін… Мабуть, на якийсь кристал складної форми дівчина схожа, звісно не кожному дано зрозуміти, як це вона видалася настільки красива)

Чому в мене ціла купа дивних речей,яких я не розумію (серед моїх друзів ця фраза віддавна стала синонімом до фрази Що за х…ня?)

яких я не відкриваю тобі, бо це все може вбити,тебе це може вбити.

Трошки більше, ніж навхрест (треба розуміти, міра навхрест відтепер передбачає градації на менше і більше, я пропоную вам намалювати для наочності, як це — більше ніж навхрест і менше ніж навхрест)

зав’язались вузлики (покажіть мені, будь-ласка, вузлики, зав’язані навхрест)

і не розірвати, і не розв’язати.

Доторкнутись до зіниць… (це просто якийсь акт ніжності імені Бунюеля, пропоную всім сісти перед дзеркалом, розтягнути шкіру навколо ока, і доторкнутись до зіниць — ну так, знову ж таки, для наочності)

Я навік в тобі застиг… (є достатньо urban legends про печальні й заразом кумедні ситуації, пов’язані зі спазмом м’язів піхви, я так розумію, хлопчина про це співає)

Все це так спонтанно і чомусь банально… (чому ж банально, в перше чую як романтично доторкатись до зіниць і як можна зав’язати вузлики більше ніж навхрест, все-таки вимагаю інструкцію з малюночками!)

Знати, думати,себе побачити зі сторони,можливо, все в житті можливо. (О так! Знати і думати — це не фантастика, це насправді можливо, давайте в це повіримо, я сама вчора бачила чувака, який думав!)

З двадцять другої весни я закину свої принципи; це буває рідко, але так помітно… (та вже, як тут не помітити. Мав чувак принципи — а тут навострився раптом знати, думати…)

Друзі всі здуріли мов, всіх понесло на любов (оу, це так нетипово для двадцять другої весни, дійсно, що ж це з ними таке?!)

і ніхто не вправі,тут вже ніхто не вправі стримати чи зупинити — це ж нормально (шо природньо, то не встидно, ага)

Треба бути нам… якось жити нам… (я б ще подумала, чи точно треба)

У тобі так багато сторін. Я просто не розумію, Бла-бла-бла і те саме, що на початку пісні. Але висновок хлопчина, безперечно, робить з усього цього правильний -

бо це все може вбити,

тебе це може вбити.

тебе це може вбити.

тебе це може вбити.

тебе це може вбити.

Оце, покладене на музику, ще й в таких кількостях, в яких дозволяє наш теле- та радіоефір, може вбити кого завгодно. Звісно, в нас прийнято кепкувати з рускай папси, і пресловуті глаза — два бріліанта в трі карата та губкі у нєйо — створкі двє в воротах стали символом ідіотизму та відсутності мінімального інтелекту, але люди, котрі слухають С.К.А.Й., справді вважають себе розвиненими та розумними і правда думають, що відрізняються чимсь від тих, хто слухає про глаза два брільянта…...

Саме це, на мою думку, рано чи пізно може вбити всіх нас…

Джерело: sumno.com

Здесь можно оставить свои комментарии.

Парк

Здесь можно оставить свои комментарии.

МакДональдз (на пр. Шевченка)

Здесь можно оставить свои комментарии.

Фест

Здесь можно оставить свои комментарии.

МакДональдз (на Володимира Великого)

Здесь можно оставить свои комментарии.

Марсель

Здесь можно оставить свои комментарии.

Святослав Вакарчук запрошує в «Україну» «Вночі»

Початок: 6.03.2009 19:00Закінчення: 6.03.2009 23:00 Місце: Національний палац “Україна” Адреса: м. Київ, вул. В.Васильківська, 103 Предмет події: концерт Святослава Вакарчука Планують піти: 0

Святослав Вакарчук запрошує в «Україну» «Вночі»

6 березня 2009 року в Національному палаці Україна відбудеться концерт Святослава Вакарчука з новим альбомом Вночі. Участь у дійстві також візьмуть музиканти Океану Ельзи, видатні виконавці джазу, класичної і народної музики та струнний оркестр. У програмі — 11 нових композицій, а також хіти Океану Ельзи у новій обробці.

Святослав Вакарчук: Програма Вночі вийшла з творчої лабораторії, де ми могли писати музику, яку ще ніколи не робили раніше. У результаті з’явилося одинадцять пісень, кожна з яких є для мене дуже близькою і дорогою. Жодну з них не можна віднести до якогось конкретного музичного стилю — в них є все: від джазу до реггі. Вночі розрахований не тільки на прихильників Океану Ельзи, але й на тих, хто взагалі не цікавиться рок-н-ролом.

Початок о 19:00. Вартість квитків — 120−950 грн.

Джерело: sumno.com

Здесь можно оставить свои комментарии.

МуzБат. Раунд 28@арт-кафе «Фiлiн»

Початок: 11.02.2009 19:00Закінчення: 11.02.2009 22:00 Місце: арт-кафе “Філін” Адреса: м. Київ, Куренiвський провулок, 19/5 Предмет події: музбат Планують піти: 1

МуzБат. Раунд 28@арт-кафе Фiлiн

Рок, рок і тiльки рок — такий девіз цілком личить до 28-у раунду МуzБата. Після декількох підряд важких metal-раундiв МуzБат повертається до витоків альтернативної музики — року. А кожна команда, серед яких чимало і дебютантів, спробує інтерпретувати рок у своєму розумінні.

Конкордiя — під досить багатозначною назвою ховаються веселi і позитивні хлопці, що грають олдскульний панк (який самі називають кардіо-панком) з українськими текстами, і в такій манері, що намагаються передати людям свої позитивні позили, забезпечивши останніх своєю енергетикою за допомогою пісень.

Дивні Речі — якраз той випадок, коли назва гурту характеризує виконувану нею музику. Рок, який грають хлопці, інакше, як дивним не назвеш — до м’яких indie-rock аранжувань, з відповідними текстами, лягає дикий ґранджевий вокал 80-х та ще з явними елементами досвіду виконання сore або metal’у. Проте, така нестандартність, або, швидше, дивацтво, лише додає групі глядацьких симпатій.

РекВиеМ — арт-рок з Києва, що грає суміш кельтських балад, металу і російського року 80-х. Не дивлячись на таку рiзноманiтну тематику, в гурту виходить робити хорошу музику, вдало поєднуючи аранжування з російськомовними текстами про Любов, Мир і Добро.

Hard Message — київський рок-гурт класичної олдскульної закваски. Власне — цим все і сказано — грають хлопці класичний рок-н-рол кінця 60-х — почала 70-х, з незрівнянним виконанням і відмінного чоловічого вокалу. Також, в репертуарі хлопців дуже багато каверiв на відомі рок-н-рольні хіти, які, буває, звучать навіть краще за оригінал.

Заповедник Солнца — київські хлопці, що грають красивий мелодійний хард-рок. Особливістю гурту варто виділити прекрасні аранжування і романтичні тексти, які в сукупності створюють прекрасний продукт, що сподобається, як поцiновувачам важкої музики, так і легким романтикам.

Джерело: sumno.com

Здесь можно оставить свои комментарии.

Німці вигадали взуття для дітей, яке росте з ногою

Німці вигадали взуття для дітей, яке росте з ногою

У Німеччині вигадали черевики, які ростуть разом із ногою дитини. Тож, батькам тепер не доведеться постійно купувати нове взуття.
Втім допоки винахід не запатентований, його покажуть. Обіцяють провести презентацію вже у березні. Винахідники запевняють, що новинка буде не дорожчою за звичайне взуття.

Джерело: radioman.ua

Здесь можно оставить свои комментарии.

пятница, 30 января 2009 г.

РокТус№40@арт-кафе «Фiлiн»

Початок: 6.02.2009 19:00Закінчення: 6.02.2009 22:00 Місце: Pulse, Shanna Tili, Київ, Мiсто Казковіх Мрiй, Прозорі, арт-кафе “Філін”, Концерти Адреса: м. Київ, Куренiвський провулок, 19/5 Предмет події: роктус Планують піти: 1

РокТус№40@арт-кафе «Фiлiн»

Час іде і РокТусiвка вже досягла номеру 40. Фактично, дата цієї тусовки збіглася з першим днем народження Продюсерського Центру 101. Тому, лише легка і розслаблююча музика: ретро-поп, поп-рок і фолк. Посмішки і гарний настрій цього вечора забезпечать:

Прозорi — легендарний український гурт, створений в 2003 році, що виконує indie-retro-pop. П’ять років творчої роботи стали по-справжньому визначальними для колективу в плані сумiстництва творчих доробкiв дуже неординарних осіб, якими є всі без виключення музиканти гурту. Проте iспит був зданий на відмінно — і гурт продовжує радувати українську публіку приємними аранжуваннями і філософськими текстами, в яких переплелися любов, дружба, вірність і прості людські відносини.

Shanna Tili — дуже приємна поп-рокова команда, з дивними аранжуваннями, відмінним жіночим джазовим вокалом і мелодійно-ненав’язливими текстами на українською та англійською. Гуртові ще не виповнилось і року, але вже зараз вiн залишає конкурентiв далеко за бортом.

Pulse — цікава формацiя. П’ятеро абсолютно різних людей із спочатку не співпадаючими музичними перевагами сформували єдиний колектив і намагаються рухатися в одному, спільному, напрямку. Колись, на одній з посиденьок був народжений термін, що визначив стиль гурту, — heart-rock — рок від щирого серця.

Мiсто Казковіх Мрiй — київський фолк-колектив, створений в 2003 році. Довго хлопці перебували в тіні, але в 2008 році, при нинішньому складі, про гурт нарешті заговорили. Репертуар гурту побудований на основі авторських пісень, які створюються під впливом різних світових виконавців, елементів етнічних мелодій, розповідей, відчуттів. Все це пропускається через романтичне, мелодійне, казкове сприйняття свiту автора музики і більшості текстів Андрія Бочка. Тому багато пісень мають історію, сюжетну лінію. Музика для мрійників, д ля тих, хто хоче поринути в світ історій, відірватися від реалій сучасного свiту і просто добре відпочити.

Джерело: sumno.com

Здесь можно оставить свои комментарии.

Техно-індастріал вечірка в Києві

Початок: 7.02.2009Закінчення: 8.02.2009 Місце: Київ, клуб “Прайм” Адреса: м. Київ, вул. Кудрявський узвіз, 5б Предмет події: Dark star, MOLOTOV-20 Планують піти: 0

Техно-індастріал вечірка в Києві

7 лютого в клубі Прайм відбудеться техно-індастріал вечірка EBM-DARK-SYNTH-INDUSTRIAL-PARTY.

Як повідомили організатори, — KIEV-DARK-PROMOTION — на вечірці виступатимуть:

MOLOTOV-20 (Київ, techno-industrial) — сольний проект клавішника гуртів Скрябін, Друга Рiка, Dazzle Dreams Шури (Сергія) Гери.

DARK STAR (Львів, EBM-industrial) з презентацією нового альбому.

Також гратимуть діджеї: dj Logic, dj Selan, dj Quake, dj Griboedova.

Ведучий: mc DOG.

Початок о 20:00, вартість вхідного квитка — 50 грн.

Джерело: sumno.com

Здесь можно оставить свои комментарии.

Вже весною туристичний транспорт знатиме де паркуватися у Львові

Вже весною туристичний транспорт знатиме де паркуватися у Львові

 Для вирішення проблеми паркування туристичного транспорту ухвалою міської ради №2065 від 11.09.2008р. затверджено перелік зон паркування туристичного транспорту та проводяться роботи з їх облаштування, ознаковано стоянки туристичного транспорту, розроблено схему доїзду до них, весною буде нанесена дорожня розмітка у місцях паркування.

Про це повідомив начальник управління культури та туризму ЛМР Андрій Сидор.

«Ми ще не вирішили чи на стоянках стоятимуть постійні паркомати чи біля туристично-привабливих місць відповідні установи самі облаштовуватимуть стоянки», — додав Сидор.

 

Джерело: proturizm.com.ua

Здесь можно оставить свои комментарии.

Вперше в Україні вийде друком атлас-довідник «Релігійні об’єкти на мапі міста Львова»

Вперше в Україні вийде друком атлас-довідник «Релігійні об'єкти на мапі міста Львова»

Управлінням культури та туризму ЛМР у 2009 році видаватимуться для розповсюдження нові туристичні довідники.

Про це повідомив начальник управління культури та туризму ЛМР Андрій Сидор.

«Нами проводиться інформаційно-рекламна діяльність, щороку збільшується асортимент випущеної туристичної продукції та підвищується якість її наповнення», — сказав він.

«Поширюється інформація про туристично-привабливі акції та події серед суб’єктів туристичної галузі та зацікавлених організацій для формування туристичних програм перебування туристів у Львові. Вперше в Україні підготовлений атлас-довідник «Релігійні об’єкти на мапі міста Львова», у 2009 р. будуть видані і розповсюджені туристичні довідники», — додав Сидор.  

Джерело: proturizm.com.ua

Здесь можно оставить свои комментарии.

Телефонний зв"язок подорожчає

Телефонний зв

Національна комісія з питань регулювання зв"язку ухвалила рішення про збільшення абонплати за послуги фіксованого телефонного зв"язку на 10% .
Аби рішення вступило в дію ще потрібне узгодження в Держкомпідприємництва, Антимонопольному кокмітеті та Міністерстві юстиції. А на проходження усіх цих інстанцій потрібно щонайменше місяць.

Джерело: radioman.ua

Здесь можно оставить свои комментарии.

Делегація УЄФА перевірить, як Львів готується до Євро-2012

Делегація УЄФА перевірить, як Львів готується до Євро-2012

До візиту делегації УЄФА у Львові частково зроблять фундамент під стадіон до Євро-2012. А вже наприкінці наступного тижня на те, як відбувається будівництво євроарени приїдуть подивитися генеральний секретар УЄФА Девід Тейлор та Президент Федерації футболу України Григорій Суркіс.
На ділянці нині споруджують 4 ряди фундаментів з північної сторони майбутнього стадіону. Нагадаємо, що другий етап будівництва стадіону розпочався 20 січня. Фундамент мають доробити до кінця травня.

Джерело: radioman.ua

Здесь можно оставить свои комментарии.

Без зайвого моралізаторства

Святий Августин. Сповідь. Видавництво “Свічадо”

Без зайвого моралізаторства

Цю книгу було написано ще у IV столітті, і про це доводиться постійно нагадувати собі, коли читаєш і дивуєшся, наскільки сучасно та актуально виглядає цей текст сьогодні. Богошукання північноафриканського душпастиря, який жив у пізньоантичному світі, де язичництво ще тісно спліталося з християнством, дуже щирі і позбавлені моралізаторства та зайвого теоретизування більш пізніх теологічних текстів. Мабуть, у цьому і криється загадка такого тривалого читацького захоплення, адже саме Августин став одним із засновників західного бого� �ловства, а також зразком для наслідування в агіографічному жанрі. Історія життя Августина — це одночасно розповідь про його шлях до християнства, богословський трактат і філософська праця, написана з майстерним використанням найрізноманітніших літературно-риторичних прийомів. Книга у блискучому українському перекладі Юрія Мушака оздоблена ще й детальною та фаховою передмовою Тараса Тима.

Джерело: lvivpost.net

Здесь можно оставить свои комментарии.

Мешканці других поверхів відтепер будуть економити на ліфтах

Мешканці других поверхів відтепер будуть економити на ліфтах

Копійка гривню береже. Львів"яни зможуть зекономити на ліфтах. Люди, які живуть на другому поверсі і не мають технічної можливості користуватись ліфтом, за цю послугу відтепер не платитимуть.
Відповідне рішення сьогодні прийняв виконком міської ради. «Це мова йде реально про пару копійок на метр квадратний, це, напевно, може бути якась гривня-дві. Тобто відкоректувалося в сторону того, щоб людям не нараховувались зайві гроші», — зазначив директор департаменту житлового господарства Юрій Голець. Він каже, що львів"яни отримають квитанцію без вартості користування ліфтом вже наступного місяця.

Джерело: radioman.ua

Здесь можно оставить свои комментарии.

Молоді львів’яни готуються підкорити найвищу вершину області

Молоді львів'яни готуються підкорити найвищу вершину області

Завтра молоді львів'яни підкорять найвищу вершину області — гору Пікуй. Вирушатимуть завтра рано-вранці. Це вже вп'ятнадцяте молодь Львова буде підніматися на гору Пікуй зі села Біласовиця.
Очікують, що участь у сходження візьмуть сотня осіб. Серед них — члени громадських організацій, студентське братство та школярі.

Джерело: radioman.ua

Здесь можно оставить свои комментарии.

За останні два роки на 30−40 % збільшилася кількість туристів у Львові

За останні два роки на 30-40 % збільшилася кількість туристів у Львові

За останні два роки на 30−40 % збільшилась кількість туристів, за статистичними даними метою подорожі 93,3% туристів є дозвілля і відпочинок, з такою метою подорожує і 86% іноземців. Серед іноземців найбільше відвідували Львів туристи з Польщі, Німеччини, Білорусі, США, Росії. Протягом року управління культури та туризму ЛМР брали участь в 11-ти міжнародних виставках.

Про це повідомив начальник управління культури та туризму ЛМР Андрій Сидор.

«Протягом року у Львові відбулось близько ста різноманітних фестивалів. Управління культури та туризму ЛМР брали участь в 11-ти міжнародних виставках. Також вперше у Львові в травні відбудеться міжнародний туристичний форум. За останні три роки майже у десять раз збільшилося фінансування заходів розвитку туризму з міського бюджету Львова», — додав він.

За словами п. Андрія, на розвиток туризму з міського бюджету на 2009 рік виділено кошти у сумі 1,5 млн. грн. Така ж сума була виділена у 2008 році.

«Щодо кількості туристів, які відвідали Львів у 2008 році, то ця цифра сягає близько одного мільйона», — сказав він.

Як повідомила депутат, член постійної комісії культури, дозвілля, промоції, ЗМІ та туризму ЛМР Лариса Малех, для того, щоб туристи більше їздили до Львова потрібно обов’язково сертифікувати всі туристичні послуги у місті, особливо що стосується готелів, врегулювати затримку туристичних автобусів на кордонах, добре продумати туристичні програми перебування туристів на теренах міста та провести капітальний ремонт доріг.

За словами голови аналітичної групи комітету підприємців Львівщини Ігора Гурняка, основними проблемами у сфері туристичного бізнесу міста є відсутність розширення площ для бізнесу туристичних об’єктів, відсутність співпраці між об’єктами та закладами освіти, відсутність більшості авіарейсів до Львова, не урегульованість пропуску туристичних автобусів на кордоні, корупційні дії та конкуренція приватних осель та готелів. 

Джерело: proturizm.com.ua

Здесь можно оставить свои комментарии.

У Львові почастішали напади на темношкірих іноземців

У Львові почастішали напади на темношкірих іноземців

На початку грудня минулого року в лікарню потрапив 20-річний сирієць, а два тижні тому в центрі міста вбили молодого нігерійця. Зі слів самих іноземців, найчастіше вони страждають не від расистів, а від звичайних хуліганів.
У Львові найбільше іноземців серед студентів медуніверситету та «Львівської Політехніки». У місті вони не завжди почувають себе безпечно і зазвичай вулицями міста ходять групами — по кілька осіб. Студенти бояться потрапити у вуличні розбірки. Іноземці кажуть: у Львові расистів небагато, натомість вистачає звичайних хуліганів. А бійки, які найчастіше виникають у нічних клубах, і стаються з вини обох сторін. Темношкірі хлопці залицяються до українських дівчат, а тутешні юнаки, підігріті алкоголем, починають ревнувати. Са� �е за таким сценарієм починаються усі сутички з нігерйцями та арабами, визнають самі іноземці.

Джерело: radioman.ua

Здесь можно оставить свои комментарии.

У Львові презентують унікальний мистецький проект "По Рождеству

У Львові презентують унікальний мистецький проект „По Рождеству

Завтра у Львівській філармонії відбудеться унікальний мистецький проект «По Рождеству». За словами співачки Наталки Половинки, це щорічний проект «Майстерні пісні», котрий у різних формах втілює традиційне українське свято.
«Традиція — це знання, яке передається з рук в руки постійно. Це не є цитата з минулого. Те, що сьогодні є коляда, те ми й спробуємо зробити в цьому вечорі», — зазначила Половинка. Співачка запевняє, що звучатиме музика сучасна, у якій є традиційна коляда, є перкусія, і навіть фільм.

Вже не вперше «Майстерня пісні» співпрацює із Львівським Національним музеєм: «До кожної пісні є підібраний спеціальний ряд, змонтований. Тобто, це не є, скажемо, варіант слайд-шоу, ми можемо сказати, що це є проект із вкрапленнями анімації. Ми побачимо, що у деяких моментах ми починаємо рухати ікону», — розповів художник музею Остап Лозинський. Ікони відбирались до пісень дуже прискіпливо, відповідно до настрою, часу і характеру: «Якщо це, скажемо, є більш давні якісь пісні, там йдуть надзвичайно строгі, давні ікони X IV-XV століття. Якщо, скажемо, це вже є якісь більш легкі пісні, наприклад, щедрівки, ми використовуємо гуцульський іконопис на шклі».

До участі у проекті «По Рождеству» «Майстерня пісні» запросила також відомого німецького перкусіоніста Клауса Кугеля. Концерт розпочнеться о 19:00.

Джерело: radioman.ua

Здесь можно оставить свои комментарии.

Концерт «Бумбокс» в «Бінго»

Великий сольний концерт 29 січня дав гурт Бумбокс в київському клубі Бінго.

Бумбокс

Концерт «Бумбокс» в «Бінго»

Бумбокс

Концерт «Бумбокс» в «Бінго»

Джерело: sumno.com

Здесь можно оставить свои комментарии.

LЮК@art-club «44»

Початок: 13.02.2009 22:00Закінчення: 14.02.2009 Місце: art-club «44» Адреса: м.Київ, вул.Хрещатик, 44 Предмет події: Lюк, Lюк, концерт Планують піти: 1

LЮК@art-club «44»

Сольний концерт гурту LЮК

www.luk.com.ua

Джерело: sumno.com

Здесь можно оставить свои комментарии.

Творчий вечір на пошану Івана Труша

Один з найвидатніших мистецьких навчальних закладів Львова — Коледж декоративного та прикладного мистецтва ім. І. Труша запрошує на вечір присвячений 140-літтю від дня народження відомого українського митця — Івана Труша.

4 лютого 2009 року о 17.00 год в Національному музеї у Львові ім. А.Шептицького буде представлено літературно-мистецьку композицію: “Іван Труш серед друзів”. Майбутні митці перевтілюватимуться в образи Лесі Українки, Аріадни Драгоманової, Олекси Новаківського та інших суча� �ників художника.

За довідками звертайтеся:

тел. 276−14−83
моб. 8−067−793−26−44

джерело: Національний музей

Джерело: lvivstory.com

Здесь можно оставить свои комментарии.

четверг, 29 января 2009 г.

У травні вперше у Львові відбудеться Міжнародний туристичний форум

У травні вперше у Львові відбудеться Міжнародний туристичний форум

Учасниками форуму будуть туристичні оператори і організації Львова, України, зарубіжжя, міжнародні експерти туристичної сфери.

Про це повідомив начальник управління культури та туризму ЛМР Андрій Сидор.

«На форумі буде презентовано проект Стратегії розвитку туризму м. Львова 2009—2015 рр. Під час форуму відбудуться конференції з обміну досвідом, майстер-класи міжнародних експертів з маркетингу в сфері туризму, функціонування туристично-інформаційних центрів», — додав він.

Також за його словами, в цей же час буде обговорюватися питання створення туристично-інформаційної інфраструктури у м. Львові: «В результаті розробки і подання проекту на фінансування програмою TACIS «Створення туристично-інформаційної інфраструктури у м.Львові» підписано контракт на його реалізацію, проведено міжнародну конференцію. Впровадження проекту дозволить покращити внутрішню і зовнішню комунікаційну доступність туристичних об’єктів за допомогою уніфікованих багатомовних носіїв інформації — вказівників, планш� �тів, карт, табличок з назвами вулиць».Крім того, як повідомив Сидор, створено Львівське комунальне некомерційне підприємство «Центр розвитку туризму м.Львова», яке забезпечить комплекс інформаційних послуг для туристів через мережу туристично-інформаційних центрів і пунктів. 

Джерело: proturizm.com.ua

Здесь можно оставить свои комментарии.

До Землі стрімко наближається комета

Уже зараз неозброєним оком можна спостерігати комету з роздвоєним хвостом і унікальним антихвостом. Довгоперіодичну комету C/2007 N3, або просто Lulin, відкрили китайські астрономи 11 серпня 2007 року. Перигелій комета пройшла 10 січня 2009-го.

Відповідно до інформації Гарвард-Смітсоніанського астрофізичного центру, блиск комети в момент її проходження на мінімальній відстані від Землі 24 лютого 2009 року може досягти шостої зоряної величини — поблизу порогу видимості неозброєним оком.

Однак виявилося, що за мі­сяць до максимуму блиск комети вже досяг п'ятої зоряної величини і продовжує швидко наростати. Комета, крім роздвоєного основного хвоста, вирізняється антихвостом — доволі рідкісним феноменом, який не спостерігали в яскравих комет упродовж останніх д есятиріч.

Антихвіст і основні хвости ко­мети добре помітні на знім­ку, що його зробив астроном-аматор Кріс Бреннан 24 січня 2009 ро­ку на острові Барбадос за допомогою 180-міліметрового телескопу. Спостерігати небесне тіло можна в передранкові години. Згідно з традиційними уявленнями, поява яскравої комети на небосхилі не обіцяє нічого хорошого.

За матеріалами CNews

Джерело: gazeta.lviv.ua

Здесь можно оставить свои комментарии.

У львівських кафе пропонують вареники…ПОШТУЧНО! (фото)

У львівських кафе пропонують вареники...ПОШТУЧНО! (фото)

До “антикризових заходів” вдалися кафе і ресторани у Львові. Тепер не лише можна отримати насіння на “здачу”, а й замовити вареники та пельмені поштучно за зовсім смішною ціною.

Поштучними варениками (ціна від 60 копійок за вареник), пельменями (від 1 гривні 22 копійок) та млинцями (3 грн/налисник) тепер можна поласувати в одному з кафе у  самісінькому центрі Львова. Щоб відвідувачам раптом не здалося, що вони “переплачують” за це чудо української кухні, у меню вказана точна вага кожного вареника.

Скільки проіснує “антикризова” пропозиція, у закладі не кажуть.

У львівських кафе пропонують вареники...ПОШТУЧНО! (фото)

У львівських кафе пропонують вареники...ПОШТУЧНО! (фото)

У львівських кафе пропонують вареники...ПОШТУЧНО! (фото)

У львівських кафе пропонують вареники...ПОШТУЧНО! (фото)

У львівських кафе пропонують вареники...ПОШТУЧНО! (фото)

У львівських кафе пропонують вареники...ПОШТУЧНО! (фото)

У львівських кафе пропонують вареники...ПОШТУЧНО! (фото)

У львівських кафе пропонують вареники...ПОШТУЧНО! (фото)

У львівських кафе пропонують вареники...ПОШТУЧНО! (фото)

Джерело: kava.lviv.ua

Здесь можно оставить свои комментарии.

«Екзотична Україна» на полотнах Наталії Білик

Україна, як жінка, Україна, як голубка, як янгол, Україна — мрійлива, сумна й зажурена… Такою бачить свою Батьківщину художниця Наталія Білик, виставку робіт якої із симво­лічною назвою «Екзотична Україна» 27 січня відкрили в арт-салоні «Сливка» (вул. Театральна, 24).

Як стверджують мистецтво­знавці, завдяки своєрідному емоційному надриву, гіпертрофованій динаміці форм, лініям і кольору, що іноді переростають у драматичний конфлікт предметності й духу, образному символізму й іншим ознакам візуальної культури, живопис пані Білик нагадує пошуки експре­сіо­ністів межі ХІХ-ХХ століть.

Водночас її роботи якось не «вписуються» в екстраполярні тенденції новітнього концептуального мистецтва. Наталія Білик — природжений станковіст. Її станковий живопис позбавлений натурної перспектив и й у своїй площинності є до краю драматизованим у композиції.

За словами мистецтвознавця Віктора Мельника, формальний метод, що його запропонувала художниця, в історії світового живопису вже відбувся. Проте суть в іншому. «Ми маємо класичний збіг обставин, коли абстрактні нормативи художнього методу, які інтуїтивно сприйняли на підсвідомому рівні, органічно злиті з індивідуальною енергетикою автора — чуттєвою і водночас осмисленою. У картинах відсутнє рабс­тво, яке переслідує або в'яже руки різного ґатунку стилізатора� �, натуралістам чи просто конформістам», — акцентує мис­тецтвознавець.

Феномен творчості художниці перебуває на поверхні. По-іконному спресований простір без ілюзії перспективних планів, композиційна асиметрія, розвиток якої не обмежує формат полотен, і гуcта фактура декоративних кольорових плям ніби «виштовхують» сутність творів назовні, впритул до глядача…

Виставка триватиме три тижні.

Оксана Жила

Джерело: gazeta.lviv.ua

Здесь можно оставить свои комментарии.

Сомалійські пірати захопили німецьке судно

Сомалійські пірати захопили німецьке судно

Сомалійські пірати в Аденській затоці захопили німецький танкер. Він перевозив скраплений газ. Це третій корабель, захоплений піратами з початку цього року.
Його команда складається з 3 філіппінців і одного індонезійця.

Джерело: radioman.ua

Здесь можно оставить свои комментарии.

Львівський Палац Мистецтв змінить назву і стиль

Львівський Палац Мистецтв змінить назву і стиль

Львівський культурно-мистецький центр — так має називатись відомий усім Палац Мистецтв, що міститься на вулиці Коперніка. Але насамперед має змінитись його наповнення.
«Велика кількість діячів культури і мистецтва Львова у 96-ому році пропонували як би мав працювати Львівський Палац Мистецтв, коли він відкривався», — згадує керівник інформаційно-мистецького центру 365 Орест Голубець. Але, на жаль, діяльність установи пішла іншим шляхом. Тому, наприклад, якщо музичний Львів нам асоціюється з фестивалями «Контрасти» чи «Віртуози», а театральний — з «Золотим Левом», то «наприклад, у ділянці образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва, якщо не рахувати, наприкла� �, Симпозіуми гутного скла, діється явно замало».

У Львові бракує центру, який би координував усі ці процеси. Тому у культурно-мистецькому центрі має діяти дорадчо-наглядова рада митців. На базі центру планують створити бібліотеку та медіатеку з проблем сучасного мистецтва, видавати мистецький часопис. Не забудуть і про театр. Зокрема, театр «У кошику», який в силу обставин знайшов собі притулок у Києві, у Національному центрі театрального мистецтва Леся Курбаса, але готовий працювати для рідного міста: «І не тільки ми будемо показувати свої вистави, і працювати над іншими � �иставами», — запевняє режисер театру Ірина Волицька.

Тож склад наглядової ради, як і її діяльність, ще будуть обговорюватись.

Джерело: radioman.ua

Здесь можно оставить свои комментарии.

Віктор Ющенко: У газовому конфлікті винна Росія

Віктор Ющенко: У газовому конфлікті винна Росія

«Газпром» створив усе це для того, щоб взяти під контроль українську газотранспортну систему, заявив Віктор Ющенко в інтерв'ю телеканалу «Євроньюз».
За словами українського Президента, Росія хотіла повторити те, що було зроблено з ГТС Молдови і Білорусі. Глава держави наголосив: Україна не перекривала кран для постачання блакитного палива до європейських споживачів. Тому відповідальність за те, що Європа була без газу має нести виключно Росія.

ФОТО: www.president.gov.ua

Джерело: radioman.ua

Здесь можно оставить свои комментарии.

Наїлися пампушок…

25 січня у Львові відбулось одне з найсмачніших міських свят — Друге свято пампуха. Розпочалося воно о 12.00 на проспекті Свободи (площа перед Оперним театром), а продовження з розіграшем лотереї, фінальною частиною конкурсів, концертом і святковою кухнею органічно перенесли в Музей народної архітектури та побуту («Шевченків­ський гай»).

Наїлися пампушок...

Під час свята виступали заслужений артист України Ігор Богдан і співак Павло Табаков, хор «Гомін» та оркестр «Галицькі сурми». Вхід у «Шевченківський гай» був платним (15 грн., діти — 5 грн.). Як стверджують організатори, зібрані кошти витратять на ремонт і реставрацію пам'яток Музею народної архітектури та побуту.

Оксана Жила

Джерело: gazeta.lviv.ua

Здесь можно оставить свои комментарии.

Львів спровінціювався і вже не є тим культурним центром України — Ірина Волицька

Львів спровінціювався і вже не є тим культурним центром України – Ірина Волицька

Попри те, що у Львівському палаці мистецтв дуже багато чого робиться, у духовному просторі палац не займає того місця, яке б йому належало. Культурно-мистецька інституція повинна бути поліфункціональною і естетичного плану.

Про це повідомила режисер «Театру у кошику», мистецтвознавець Ірина Волицька.

«Проводити тут лише виставки — це надто звужена діяльність. Тут потрібно запроваджувати секції кіно, театру і ін., адже потребу у цих секціях Львів відчуває надзвичайно гостро», — зазначила вона.

За її словами, Львову не вистачає сценічного майданчика, який був би незалежним від театру і де б показували свої роботи незалежні, експериментальні актори та митці: «Це, так би мовити, вільна сцена для творчих починань».

«У палаці є конференц-зал однобічного спрямування, але його можна зробити багатофункціональним. Це може бути зал для зустрічей митців, літературних та поетичних вечорів, експериментальних театральних вистав, вечорів авторської музики та авторського кіно, перформенсів тощо», — додала п. Ірина.

 

Джерело: proturizm.com.ua

Здесь можно оставить свои комментарии.

среда, 28 января 2009 г.

У Львові та Києві буде «По Рождеству»

Як зазначила співачка, художній керівник “Майстерні Пісні”, лауреат Національної премії ім. Т.Шевченка Наталія Половинка, проект «По Рождеству» — це образ свята в голосах, звуках та кольорах, який об’єднує театр, концерт та кіно: «По сучасному я б цей проект назвала перформенсом або музичним твором у трьох діях».

За словами співачки, художника проекту RASА (”Майстерня Пісні”) Уляни Горбачовської, По Рождеству» — це новаторський, і поки безпрецедентний в Україні, мистецький проект, в якому спільно творитимуть: «Майстерня Пісні», проект RASA — давні ритуальні пісні України; Національний Музей у Львові ім. Адрея Шептицького; Всесвітньовідомий німецький імпровізаційний перкусіоніст Клаус Кугель, знаний в Україні завдяки участі у фестивалі «Jazz Bez».

Як повідомив художник, Національного музею у Львові ім. Адрея Шептицького Остап Лозинський, програма поєднує українську народну колядку-щедрівку, сучасну імпровізаційну музику найдавніших інструментів Землі — перкусій, та мультимедійний проект «Споглядаючи ікону» на основі традиційних ікон України з фондів Музею Адрея Шептицького.

«Споглядаючи ікону» — це проект з вкрапленням анімації над яким ми працюємо уже два місяці день у день, використовуючи понад сто ікон 14−19 ст.», — додав п. Остап.

«По Рождеству» — це щорічний проект, котрий у різних формах втілює традиційне українське Свято: РІЗДВО — НОВИЙ РІК — ВОДОХРЕЩА. Музика проекту завжди проявляє час, в якому живемо — основою Свята є автентична українська пісня», — розповіла Наталія Половинка.

За сприяння мистецького об’єднання «Дзиґа» «По Рождеству» зможуть побачити та почути у Києві в рамках проекту «Львівська Площа».

Мистецький проект відбувається за сприяння Львівської міської ради.

Концерти: Львів: 31 січня — Львівська філармонія (вул... Чайковського,5)Вартість квитків: 30−150 грн. Початок концерту: 19.00

Київ (у рамках «Львівської Площі»): 6 лютого — Національна музична академія України ім. П. Чайковського.Вартість квитків: 50−150 грн.Початок концерту: 19.00

 

 

Джерело: proturizm.com.ua

Здесь можно оставить свои комментарии.

Львів має колосальні декорації, в яких немає гри акторів — Петро Сипняк

Львів має колосальні декорації, в яких немає гри акторів – Петро Сипняк

Ми маємо дуже красиве місто, тут присутні колосальні декорації, яких ми не наповнюємо, а лише паразитуємо. В них немає гри акторів….

«Львівський палац мистецтв має стати потужною культурно-мистецькою структурою, яка б обслуговувала сотні чоловік та багато виставок. Бо на сьогоднішній день так виходить, що 50 чоловік персоналу обслуговує 3-ох відвідувачів палацу. Так не повинно бути у майбутньому», — повідомив художник Петро Сипняк.

«Подивіться яке красиве місто дісталося нам у спадок, скільки красивих людей ходить по його вулицях і скільки з них сидить у барах з пивом. Сьогодні дуже рідко когось можна побачити у музеях, на виставках чи у тому ж самому палаці мистецтв. Ми задовольняємо свої фізичні потреби, але не думаємо про духовну їжу», — додав він.

«Ми маємо дуже красиве місто, тут присутні колосальні декорації, яких ми не наповнюємо, а лише паразитуємо. В них немає гри акторів….», — сказав п. Петро.  

Джерело: proturizm.com.ua

Здесь можно оставить свои комментарии.

«Кольори» жінки

У Муніципальному театрі — прем’єра

 

У Львівському муніципальному театрі минулими вихідними відбулася прем’єра — перша для колективу в цьому році (і за останній час взагалі) — вистава “Кольори” у постановці режисера Олексія Кравчука (художник-постановник Олексій Хорошко) за твором молодого драматурга Павла Ар’є (колишнього львів’янина, який сьогодні мешкає у Німеччині).

Вистава, присвячена жінці у різні періоди її життя, видалася більш ніж просто цікавою у калейдоскопі подій сьогодення, позначеному безперервним залякуванням кризою та завтрашнім днем. А відтак зібрала майже повний зал глядачів. Тим більше, що режисер та актор Олексій Кравчук (який сьогодні є директором театру імені Леся Курбаса) є однією з найбільш реальних кандидатур на посаду художнього керівника цього театру — установи, якій багато років свого життя віддав його батько, народний артист України Анатолій Кравчук. Для Олексія& nbsp;— це режисерський дебют у цих стінах.

Про що п’єса? Про жінку, характер якої змінюється під впливом часу та обставин — від мрійливо-романтичного через практичність, розчарування, навіть цинізм до мудрості та терплячості і, врешті, до прийняття себе як цільної особистості зі всіма своїми злетами і падіннями. Відтак п’ять кольо­рів, як п’ять періодів  в одній жіночій долі, відтворювали на сцені Іванна Кіт, Анастасія Непомняща, Людмила Савельєва, заслужена артистка України Валентина Купріянова та народна артистка України Жанна  Тугай, якій випало осягати і п� �иймати героїню у всі етапи її життя, що актриса зробила чудово.

“Мені здається, що жінка — це в нашому світі перша особа, — ділився Олексій Кравчук із “Поштою” напередодні, -  бо вона робить те, на що чоловіки часто-густо не здатні — творить і зберігає. А це набагато важче, ніж руйнувати. Тому, коли я побачив цю п’єсу у Володі Кучинського, не особливо вагався, беручи її до постановки.  Хоча, звичайно, цілком свідомий: прем’єра — це тільки початок життя “Кольорів”, вистава вимагатиме ще над собою чимало праці”.

Властиво, потребу цієї майбутньої праці відчули і глядачі. Чи забракло глибини, досвіду та знання жіночої психології молодому драматургу (а з огляду на текст, який виголошували героїні, видавалося, що так і є), чи не все вдалося режисеру (адже багато років театр перебував у вимушеному простої), але “Кольори” у кінцевому підсумку вийшли доволі сирими. Добрий початок вистави, який настроював на серйозну і захопливу розмову про Жінку загалом, стрункого розвитку не отримав. Зрештою, як і сама розмова склалася  доволі хаотично та пове рхово. А відтак гарний задум ще змусить і режисера, і всю творчу групу до титанічної праці над собою і над іншими, включаючи перегляд  музичного оформлення та пошук більш вдалих костюмів.

І — без песимізму. Бо виходячи з того, що Олексій Кравчук є режисером та актором театру імені Леся Курбаса (де, як правило,  один і той же твір щоразу звучить по-іншому), є надія, що “Кольори” таки матимуть ту насиченість, якої так хотілося б від п’єси про Жінку. Не конкретну, яка народилася у Білій Церкві, пережила голод та репресії, примусове вивезення на Захід, кохання, заміжжя, народження дітей, розчарування і переживає самотню старість (сюжет саме про це), а ту, яка має що, не лише голо інформативного, а й значно глибиннішог о, вартісного сказати іншим.

Однак це, напевно, справа часу. Важливо інше — нарешті після великої перерви і про постановку цього театру почали говорити. А раз говорять, отже, театр існує. І найголов­ніше — прагне праці. Попри усі труднощі, які йому випало пережити і чимало з яких, на жаль, реальні (зокрема, плачевний стан театрального приміщення), тут хочуть жити так, як має жити кожен творчий осередок. І Олексій Кравчук насправді знає, який шлях йому для цього обрати.

Джерело: lvivpost.net

Здесь можно оставить свои комментарии.

У «Моєму Львові» щось для тебе

У

 

26 картин олією та акрилом на полотні та картоні головного художника “Гал-Експо” Ігоря Колісника, об’єднаних  темою “Мій Львів”, складають виставку, яка відкрилася в галереї “LvivArt”. Йдеться про ту площину цього митця, яка дотепер для широкого загалу була невідомою.

Властиво, коли член Національної спілки художників України Ігор Колісник відкривав свою чергову персональну виставку  (а нинішня у його біографії — восьма) минулого року, йшлося про те, що хоча усі експоновані роботи мало хто бачив, утім автор ще раз заявив про себе як творець формального, абстрактного живопису. Іншою є ситуація із “Моїм Львовом”. Зумівши знайти спосіб нового прочитання зна­йомих сюжетів, Ігор Колісник  постає як пейзажист, який — словами фахівців — підкорює поєднанням чуттєвості та інтелекту� �льності.

“Це той бік художника, про який ми не знали, — говорив на відкритті виставки мистецтвознавець Андрій Дорош. — У пейзажах Ігор Колісник дуже різний — від ліричного (коли залишає по собі ниточку слідів, як березневий кіт) до підвладного чорній меланхолії. Відтак у його творчості кожен може висмикнути щось для себе, зважаючи на свій темперамент. Виставка стверджує, що художник, хоча й обережно, але йде вперед, що для митця завжди є важливим”.  

За словами іншого мистецтвознавця, проректора Львів­ської національної академії мистецтв Романа Яціва, Ігору Коліснику також вдалося у рамках “Мого Львова” проявити чимало своїх сильних сторін як живописець. А тому експозиція “Мій Львів” цікава не лише, як чергова спроба прочитання львівських мотивів, а  як привід отримати порцію гарних відчуттів від мистецтва. 

Сам художник так пояснює появу “Мого Львова”  у його творчій долі: “Зараз у загальній свідомості, настроях, ментальності панує стільки хаосу, що його нав’язують із телеекранів, що не нагадати людям про якісь світлі земні речі, не поділитися з іншими добротою і теплом я просто не міг”.

 

Джерело: lvivpost.net

Здесь можно оставить свои комментарии.

Львівський палац мистецтв планує створити дорадчо-наглядову раду

Львівський палац мистецтв планує створити дорадчо-наглядову раду

За словами в. о. директора Палацу мистецтв Юрія Гнатковського, Львівський палац мистецтв має стати культурно-мистецькою установою із розгалуженою внутрішньою структурою, яка забезпечує її поліфункційність та ефективність діяльності, осередок єднання досвіду старшого покоління та молодих творчих сил художників, мистецтвознавців, архітекторів, музикантів, письменників, поетів, акторів, режисерів та представників інших творчих спеціальностей.

За його концепцією до складу установи входять:Дорадчо-наглядова рада мистців (Формується із лідерів різних галузей мистецтва та музейної справи; Виконує функції дорадчого органу , функції по формуванню оргкомітетів по роботі над організацією заходів, опінійотворчу, редакторську у справі видавництва часопису, комунікаційну у мистецьких товариствах Львівщини організаційну у роботі із громадськими організаціями та іноземними авторами і партнерами, тощо)Центр сучасного мистецтва (Формування фондів-сховищ експози� �ій, мистецьких творів другої половини XX — початку XXI ст., початкове охоплює Львів та західний регіон, реалізує ідею поступового представлення в експозиції всієї України);Куратор міжнародної співпраці (служить налагодженню ефективної і взаємовигідної співпраці із українськими та закордонними партнерами, займається організацією зарубіжних виставок, міжнародних симпозіумів, пленерів, майстер-класів тощо);Конференц-зал (зал-зустрічей, проведення науково-практичнихконференцій, лекцій, круглих столів, семінарів, дискусі� � з актуальних проблем розвитку сучасного мистецтва, літературних та поетичних вечорів, експериментальних театральних вистав, вечорів авторської музики та авторського кіно, перформенсів тощо);Бібліотека та медіа-тека з проблем сучасного мистецтва та Інформаційний осередок (служить засобом поступової ліквідації істотних прогалин в обсягах знань про шляхи розвитку та актуальні проблеми мистецтва XX — початку XXI ст.); Виконує функції нагромадження та розповсюдження інформації на комп’ютерних носіях з історії львівського мистецького середовища, актуальної творчої практики і творчих надбань львівських та українських митців — СО-тека, відеотека, кінотека, слайдотека тощо;Виставкові зали (організація тимчасових, змінних виставок українських та зарубіжних митців з метою показу реального різномаїття напрямів розвитку сучасного мистецтва і потенційних можливостей представлення у світі здобутків українських художників);Світлиця Т.Г.Шевченка (функціонує та основі існуючої унікальної колекції, розширює і поповнює постійну експозицію та фо� �дові збірки);Спеціалізована галерея-магазин (сприяє забезпеченню усіх різновидів та напрямів творчої діяльності відповідними матеріалами та засобами; надає окремі експозиційні площі під виставки, пов’язані з популяризацією окремих мистецьких різновидів, жанрів та форм, молодих авторів тощо);Видавництво ( підготовка до видання та друк щоквартального часопису, мистецьких монографій, альбомів, каталогів, буклетів, наборів листівок тощо);

Згідно до концепції задля збільшення потоків відвідувачів у Палац Мистецтв передбачаються наступні заходи:1. Організація та проведення дискусійних клубів-зустрічей мистців.2. Залучення у Палац мистців для організації експозицій ужиткового мистецтва із проведенням майстер класів, та виставок — продажів.3. Відкриття в ПМ «кав’ярні» для митців.4. Створення при ПМ Дорадчої мистецької ради, яка б виконувала функції агенції по організації мистецьких заходів, та функцію редакторської групи по темах для часопису.5. Ство рення при ПМ експериментальної сцени.6. Організація, або сприяння у проведенні концертів, вечорів поетичного слова, авторського кіно, акустичної музики.7. Сприяння у проведенні в ПМ вечорів творчого дозвілля для усіх вікових категорій.8. Створення інноваційних та експериментальних проектів у сфері сучасного мистецтва.

Перелік осіб, які висловили своє бажання взяти участь у засіданнях ради і сформувати концепцію діяльності Палацу Мистецтв:Борис Возницький — директор Львівської галереї мистецтв, герой України, заслужений працівник культури України і Польщі, лауреат Державної премії їм... Т.Г. Шевченка, почесний академік Академії мистецтв України.Орест Голубець — доктор мистецтвознавства, незалежний кураторПетро Гулин — художникПетро Сипняк — художникПетро Старух — художник-скульпторБогдан Шумилович — Мистецтвоз навець (інститут актуального мистецтва у Львові)Ірина Волицька — заслужений діяч мистецтв України керівник творчої майстерні «Театр у Кошику», кандидат мистецтвознавства.Ігор Савчак — Директор центру культурного менеджменту.

Щодо фінансування ПМ, то п. Гнатковський відповідає так: «Нам потрібно бачити мету і не бачити перепон. Щодо коштів, то це важке питання, в першу чергу будемо працювати з європейськими фондами та писати гранти».  

Джерело: proturizm.com.ua

Здесь можно оставить свои комментарии.

Ресторани Японії знижують ціни, щоб не втікли відвідувачі

Ресторани Японії знижують ціни, щоб не втікли відвідувачі

Мережеві ресторани та супермаркети Японії все більше включаються у кампанію по зниженню цін та втриманню відвідувачів та покупців в умовах фінанасової кризи.

Ресторани і магазини намагаються привабити відвідувачів низькими цінами, використовуючи високий курс йєни та низькі ціни на нафту. Високий курс йєни, який виявився фатальним для промисловості, орієнтованої на експорт, оскільки знижує прибутки японських компаній від продажу закордон при перерахунку цих продаж на йєни, може стати шансом для підвищення попиту всередині країни.

Наприклад, мережа супермаркетів Seiyu з минулого року знизила ціни на імпортні продукти, оскільки у йєнах вони обходяться магазину дешевше. Аналогічні компанії під слоганом “Висока йєна — низька ціна” та “Прорив з депресії” регулярно проводять найбільші мережі Ito Yokado та AEON.

Не лишається у тіні також і ресторанний бізнес. Одна з найбільших у країні мереж кнайп Watami планує розпочати старт своїй кампанії зниження цін, починаючи з пива та інших алкогольних напоїв. Мережа сімейних ресторанів Denny`s провела кампанію під слоганом “Висока йєна — дешевші 200 позицій у меню”. 

Джерело: kava.lviv.ua

Здесь можно оставить свои комментарии.

У Давосі стартує економічний форум

У Давосі стартує економічний форум

У швейцарському Давосі розпочинається Всесвітній економічний форум. Головне гасло зустрічі — «Формуючи посткризовий світ». Участь у форму візьмуть приблизно 2,5 тисячі осіб майже зі ста країн.
Говоритимуть про фінансову кризу, ситуацію на Близькому Сході, кліматичні зміни. Триватиме форум до 1-го лютого.

Джерело: radioman.ua

Здесь можно оставить свои комментарии.

Митрополита Кирила обрано главою РПЦ

Митрополита Кирила обрано главою РПЦ

Російська православна церква має нового керівника. На Помісному соборі XVI патріархом московським і всія Русі обрали митрополита Смоленського та Калінінградського Кирила. Він набрав 508 голосів.
До слова, ці вибори патріарха перші після розпаду Радянського Союзу. Новий глава російської православної церкви відносно молодий — йому лише п'ятдесят. Кирила вважають послідовником лібералів у російському православ'ї. Він виступає ЗА осучаснення церкви, визнає розумну співпрацю з державою. Саме Кирило сприяв покращенню відносин між папою римським Бенедиктом XVI та Російською православною церквою.

ФОТО: РАР/ЕРА

Митрополита Кирила обрано главою РПЦ

Митрополита Кирила обрано главою РПЦ

Митрополита Кирила обрано главою РПЦ

Митрополита Кирила обрано главою РПЦ

Митрополита Кирила обрано главою РПЦ

Митрополита Кирила обрано главою РПЦ

Митрополита Кирила обрано главою РПЦ

Митрополита Кирила обрано главою РПЦ

Джерело: radioman.ua

Здесь можно оставить свои комментарии.