26 картин олією та акрилом на полотні та картоні головного художника “Гал-Експо” Ігоря Колісника, об’єднаних темою “Мій Львів”, складають виставку, яка відкрилася в галереї “LvivArt”. Йдеться про ту площину цього митця, яка дотепер для широкого загалу була невідомою.
Властиво, коли член Національної спілки художників України Ігор Колісник відкривав свою чергову персональну виставку (а нинішня у його біографії — восьма) минулого року, йшлося про те, що хоча усі експоновані роботи мало хто бачив, утім автор ще раз заявив про себе як творець формального, абстрактного живопису. Іншою є ситуація із “Моїм Львовом”. Зумівши знайти спосіб нового прочитання знайомих сюжетів, Ігор Колісник постає як пейзажист, який — словами фахівців — підкорює поєднанням чуттєвості та інтелекту� �льності.
“Це той бік художника, про який ми не знали, — говорив на відкритті виставки мистецтвознавець Андрій Дорош. — У пейзажах Ігор Колісник дуже різний — від ліричного (коли залишає по собі ниточку слідів, як березневий кіт) до підвладного чорній меланхолії. Відтак у його творчості кожен може висмикнути щось для себе, зважаючи на свій темперамент. Виставка стверджує, що художник, хоча й обережно, але йде вперед, що для митця завжди є важливим”.
За словами іншого мистецтвознавця, проректора Львівської національної академії мистецтв Романа Яціва, Ігору Коліснику також вдалося у рамках “Мого Львова” проявити чимало своїх сильних сторін як живописець. А тому експозиція “Мій Львів” цікава не лише, як чергова спроба прочитання львівських мотивів, а як привід отримати порцію гарних відчуттів від мистецтва.
Сам художник так пояснює появу “Мого Львова” у його творчій долі: “Зараз у загальній свідомості, настроях, ментальності панує стільки хаосу, що його нав’язують із телеекранів, що не нагадати людям про якісь світлі земні речі, не поділитися з іншими добротою і теплом я просто не міг”.
Джерело: lvivpost.net
Комментариев нет:
Отправить комментарий