За словами керівника проекту Андрія Цебенка, метою проведення щорічного „Львівського балу” є відновлення історичної традиції проведення класичних балів у Львові та підтримання іміджу Львова як культурного центру України з давніми європейськими традиціями.
Вестимуть V ювілейний “Львівський бал −2009″ король Лев з королевою Констанцією та почесною рицарською вартою. Для гостей заходу звучатимуть пісні у виконанні провідних галицьких зірок естради.
Присутні зможуть покружляти у віденському вальсі під музику у виконанні камерного оркестру «Леополіс», а також побачити ексклюзивний показ колекції бальних та вечірніх суконь провідних львівських модельєрів, показові виступи бальних і латиноамериканських танців професійних танцюристів з Української Ради Танцю.
Режисером-постановником свята виступає Богдан Ревкевич (Національний драматичний театр ім. М. Заньковецької).
З нагоди святкування першого ювілею, організатори “Львівських балів” організовують фотовиставку кращих робіт провідних львівських фотохудожників, які в різний час були офіційними фотографами свята та закарбували для історії неповторні казкові миті. Зокрема, це роботи Володимира Шурубури, Юрія Собенка та Володимира Щурка, які ексклюзивно можна буде побачити під час святкового дійства у Львівському будинку вчених.
Вперше на “Львівському балу” відбудуться показові виступи переможців Першого відкритого чемпіонату міста Львова з бальних танців. Родзинкою цьогорічного балу стануть показові виступи віце-чемпіона зі степу, переможця національного талант-шоу “Танцюють всі” — Останіна Олександра з Одеси.
Вже не вперше у Львові напередодні балу розпочнуть діяти майстер-класи з бального етикету. Саме там фахівці прочитають курс лекцій та проведуть практичні заняття із бальних манер. Адже бал — це не вечірка, а старовинне дійство. Воно має свої суворі правила та норми, яких не торкається плин часу. І звісно, за доброю традицією, напередодні балу гості зможуть відвідати танцкласи, де окрім віденського і повільного вальсу, отримають нагоду опанувати фокстрот і румбу, ча-ча-ча і джайв або удосконалите своє вміння, якщо вже танцюють їх.
Усі охочі зможуть навчитися танцювати під керівництвом відомих українських тренерів, а також для дебютантів п’ятого “Львівського балу” з 2 березня розпочнуться майстер-класи за адресою: Львів, вул. Театральна, 15 (середня школа № 62, 3-й поверх, початок занять о 20.00 год.).
Організатори також ставлять собі за мету відновлення історичної справедливості — сприяти спорудженню у Львові пам’ятника Королю Леву, чиїм ім’ям назване величне місто. На офіційному сайті балу www.ball.lviv.ua з 1 березня 2009 року розпочнеться відкрите голосування, яким буде зизначено місце, де має постати пам’ятник Королю Леву.
На таку ж тематику, у березні місяці, на замовлення організаторів, буде проведене соціологічне опитування львів’ян. Протягом двох місяців, львів’яни будуть мати змогу визначити найкраще, як на їхню думку, місце для побудови пам’ятника Королю Леву. Результати голосування будуть оприлюднені 25 квітня 2009 року на ювілейному “Львівському балу”.
Ювілейний „Львівський Бал” відбудеться 25 квітня 2009 року у приміщенні Львівського будинку вчених.
Запрошення на бал коштуватиме 200 грн., якщо запрошення і резервація столика — 300 грн. Безкоштовних запрошень, в тому числі для влади, не буде.
Довідка
Перший документальний спогад про „Львівський бал” був знайдений у мемуарах французького посла. Він пригадує, що на честь приїзду французької делегації до Львова, протягом 1482 року, було організовано святковий бал. Отже, Львівському балу — 527 років!
Джерело: proturizm.com.ua
Комментариев нет:
Отправить комментарий